Kapat
Duyurular

Parça Treni / Oto Yedek Parça Marketi

Alışveriş Sepeti

Sepette ürün bulunmamaktadır.

Kargom Nerede?

Comodo 128 Bit SSL Sertifikalı
Türkiye’ nin her yerine % 75 indirimli kargo

Sipariş

Sipariş

Sipariş
Siparişlerinizi haftanın 7 günü, günün 24 saati ParcaTreni.com üzerinden verebilirsiniz. Saat 12:30 a kadar verdiğiniz siparişler büyük bir aksilik olmadığı sürece 24 saat içinde kargoya verilir. Gönderilerin tamamının kargo bedeli müşteri tarafından ürün tesliminde ödenir. Kargo ücreti ParcaTreni.com`a  uygulanan özel indirimli tarife üzerinden tahsil edilir. 
İptal etmek istediğiniz siparişler için sipariş numaranız ile birlikte info@ParcaTreni.com  adresine mail yolu ile başvurabilirsiniz. Kargoya verilmiş siparişler iptal edilememekte, bunun yerine iade prosedürü uygulanmaktadır. 
ParcaTreni.Com ürün portföyünde bulunan ürünlere ait bilgileri, tedarikçi firmalardan alınan bilgiler doğrultusunda güncellemektedir. Bu sebeple olası bilgi ve fiyat hatalarından ParcaTreni.com sorumlu değildir. Ürün fiyat ve bilgilerinde oluşabilecek yazım hataları/anlaşmazlık söz konusu olduğunda ParcaTreni.com kayıtlarındaki bilgi ve fiyatlar geçerlidir. 
 
Her ne kadar ürün listeleri sürekli güncel tutulsa da sipariş etmiş olduğunuz bazı ürünler tedarikçi firmaların stoklarında tükenebilmekte ya da nadir de olsa ürün teminlerinde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gibi durumlarda Müşteri Hizmetleri sizinle mail veya telefon yolu ile irtibata geçerek bilgi verecektir.  
ParcaTreni.com`dan yapılan tüm alışverişlerde kargo ücreti alıcılar tarafından ödenir. ParcaTreni.com belirli bir rakamın üzerindeki siparişlerde dahi kargo ücreti ödemeyi taahhüt etmez. 
  
ParcaTreni.com ürün fiyat ve bilgilerinde haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.  
ParcaTreni.com  kategorilerinde bulunmayan ürünler için müşteri temsilcinizle görüşüp sizin için özel tedarik edilmesini sağlayabilirsiniz .
Adana ,Bingöl,Gaziantep, Kırklareli, Rize ,Adıyaman, Bitlis , Giresun , Kırşehir ,Sakarya Afyon    Bolu ,Gümüşhane, Kilis , Samsun ,Ağrı, Burdur ,Hakkari ,Kocaeli ,Siirt , Aksaray , Bursa    Hatay ,Konya , Sinop , Amasya , Çanakkale, Iğdır , Kütahya ,Sivas ,Ankara ,Çankırı , Isparta ,Malatya ,Şanlıurfa ,Antalya, Çorum, İstanbul , Manisa , Şırnak , Ardahan , Denizli , İzmir ,Mardin ,Tekirdağ , Artvin , Diyarbakır ,  Kahramanmaraş , Mersin, Tokat, Aydın, Düzce   ,Karabük , Muğla, Trabzon , Balıkesir, Edirne ,  Karaman , Muş ,Tunceli , Bartın , Elazığ , Kars ,Nevşehir  , Uşak Batman , Erzincan, Kastamonu, Niğde, Van ,Bayburt , Erzurum , Kayseri   Ordu, Yalova, Bilecik, Eskişehir, Kırıkkale ,Osmaniye, Yozgat ,Zonguldak illerinin tamamına kargo ile yedek parça gönderisi yapmaktayız