Kapat
Duyurular

Parça Treni / Oto Yedek Parça Marketi

Alışveriş Sepeti

Sepette ürün bulunmamaktadır.

Kargom Nerede?

Comodo 128 Bit SSL Sertifikalı
Türkiye’ nin her yerine % 75 indirimli kargo

Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

 

Müşteri Hizmetleri

ParcaTreni.com size evinizden, ofisinizden ve seyahatte iken İnternet üzerinden en güvenli, rahat ve keyifli bir şekilde oto yedek parça alışveriş kolaylığı sunan bir mağazadır. Ayrıca, ParcaTreni.com`daki fiyat avantajını tecrübe ederek, bizi alışveriş zevkinizin ve ihtiyacınızın ayrılmaz bir parçası haline getireceğinize inanıyoruz.

ParcaTreni.com`da üyelik, alışveriş, güvenlik, gizlilik ve diğer konularla ilgili aklınıza gelebilecek soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Burada cevabını bulamadığınız veya hakkında daha detaylı bilgi istediğiniz her türlü sorunuz için info@parcatreni.com adresine mail atabilir, veya (0212) 588 8 588 numaralı telefondan parça treni müşteri temsilcilerini arayabilirsiniz. Siparişlerizle ilgili olarak göndereceğiniz e-postalarda asla kredi kartı numaranızı ve diğer kredi kartı bilgilerinizi yazmayınız. Kredi kartı bilgilerinin bildirilmesini gerektiren durumlarda (0212) 588 0 555 numaralı telefondan satış sorumlusu arkadaşımızla iletişim kurunuz. 

ParcaTreni.com, koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamayı en öncelikli iş prensipleri arasında tutmaktadır. Bu bağlamda, alışverişleriniz esnasında veya daha sonra yaşadığınız ürün ve servis kaynaklı her türlü sorun detaycı ve çözüm-odaklı bir yaklaşımla değerlendirilmekte ve en kısa sürede çözüme ulaştırılmaktadır.