Kapat
Duyurular

Parça Treni / Oto Yedek Parça Marketi

Alışveriş Sepeti

Sepette ürün bulunmamaktadır.

Kargom Nerede?

Comodo 128 Bit SSL Sertifikalı
Türkiye’ nin her yerine % 75 indirimli kargo

Kargo Hakkında

Kargo Hakkında

Kargo Hakkında Önemli

 

Değerli ParcaTreni.com müşterisi ; Sitemizden alacağınız  tüm ürünlerin  kargo ücretleri alıcılar tarafından  adreste ödenir .Söz konusu kargo ücretleri Aras Kargonun ParcaTreni.com`a uyguladığı indirimli tarife  üzerinden tahsil edilir .Fiyat tarifemiz dışarıyla kıyaslandığında hayli ekonomiktir , örneğin bir tampon Türkiyenin heryerine 25 TL karşılığında adrese teslim edilmektedir . Şunuda hatırlatmak isteriz ki ne kadar çok ürün alırsanız kargo ücretiniz ters oranda azalacaktır .Yani bir tamponun yanında  bir far daha aldığınızda bu eklentinin kargo bedeline yansıyacağı tutar 4-7 TL civarında olacaktır .

 

Kargo Görevlisi Teslimat için adresinize geldiğinde; paketi mutlaka kargo görevlisi huzurunda açınız  ve faturada yazan ürünlerle paket içinden çıkan ürünlerin örtüştüğünü net olarak anlayınız .Eksik veya hasarlı ürün bulunması halinde teslim tutanağını imzalamayıp derhal hasar veya eksik tutanağı tutulmasını isteyiniz .Unutmayınız ki teslim fişini imzalamanız , tüm ürünleri ve hizmeti eksiksiz sağlam birşekilde aldığınızın yasal ifadesi olacaktır .

 

İlgili şube veya kurye tutanak tutmaktan kaçınırsa mutlak suretle 0212 292 86 34 nolu hattan bizi arayarak bilgi veriniz .